Łatwa rekrutacja.

TestGorilla dostarcza Ci najlepszych narzędzi do badania kandydatów, dzięki którym możesz podejmować lepsze, szybsze i łatwiejsze decyzje o zatrudnieniu.

1. Twórz oceny wysokiej jakości, szybko.

Tworzenie ocen jest proste z TestGorilla. Zacznij od tych prostych kroków.

2. Zapraszaj kandydatów tak jak chcesz.

Połącz się z kandydatami wysyłając zaproszenia na e-mail bezpośrednio z TestGorilla lub prosto z Twojego ATS. Masz długą listę kandydatów? Z łatwością wyślesz wiele zaproszeń jednym kliknięciem. Możesz też sprawić, że kandydaci zapiszą się poprzez udostępnienie bezpośredniego linku.

3. Analizuj i wybieraj najlepszych kandydatów.

Obserwuj wyniki i odkryj swoich najsilniejszych kandydatów dzięki łatwym do odczytania raportom wyjściowym TestGorilla.

Więcej powodów, dla których firmy wybierają serwis TestGorilla.

Zaskakująca prostota Zaprojektowaliśmy go tak, aby każdy mógł łatwo tworzyć oceny, dodawać niestandardowe pytania, rankingi kandydatów, eksportować niestandardowe pliki CSV i wiele więcej.

Niebywała wartość Sprawiamy, że profesjonalne oceny stają się dostępne dla każdego i usprawniają proces zatrudniania w każdej firmie.

Pozytywne doświadczenia kandydatów Kandydaci biorący udział w ocenie nie muszą posiadać konta. Wykorzystaj swoje logo, aby pozostawić trwałe wrażenie marki.

Zapobieganie oszustwom Przeglądaj automatyczne migawki kandydatów w trakcie ich testowania. Otrzymuj powiadomienia, jeśli kandydat opuści tryb pełnoekranowy.

Elastyczne przesyłanie plików Pozwól kandydatom przesłać kluczowe dokumenty, takie jak CV lub portfolio.

Profesjonalne wsparcie Uzyskaj natychmiastowe odpowiedzi na swoje pytania. Nasz zespół jest zawsze do dyspozycji.

Inteligentna integracja Wbudowana integracja kompatybilna z oprogramowaniem takim jak Workable, Greenhouse, Lever, SmartRecruiters, Recruitee, BreezyHR, Bullhorn, JazzHR i Zapier.

Funkcje przyjazne dla urządzeń mobilnych Zoptymalizowane pod wszystkie platformy. Buduj i przeglądaj oceny w podróży. Pozwól kandydatom zaprezentować swoje talenty na dowolnym urządzeniu.

Odkryj na nowo swój proces zatrudniania.

Zacznij używać TestGorilla już dziś lub porozmawiaj z nami o swoich wyzwaniach związanych z zatrudnianiem, aby dowiedzieć się jak możemy Ci pomóc.